Teamleden

Jim den Dekker

Jim den Dekker

Aandeelhouder

Oprichter (DGA)

jim@ddpm.nl

(+31)6 22 90 96 41

Stef Zonneveld

Stef Zonneveld

Aandeelhouder

Team coördinator

stef@ddpm.nl

(+31)6 53 53 05 80

Jochem Postulart

Jochem Postulart

Aandeelhouder

Team coördinator

jochem@ddpm.nl

(+31)6 83 44 33 75

Anntje Wong

Anntje Wong

Tekenaar

anntje@ddpm.nl
Arjan Dekkers

Arjan Dekkers

Projectmanager

arjan@ddpm.nl

(+31)6 10 99 15 22

Bart Verhoeven

Bart Verhoeven

Teammanager

bart@ddpm.nl

(+31)6 30 46 17 76

Ceciel van Rinsum

Ceciel van Rinsum

Tekenaar

ceciel@ddpm.nl
Danielle Wubben

Danielle Wubben

Administratief medewerkster personeelszaken

danielle@ddpm.nl
Dennis Klerks

Dennis Klerks

Werkvoorbereider/ projectmanager

dennis@ddpm.nl

(+31)6 83 44 13 00

Dennis Kret

Dennis Kret

Senior Projectmanager

d.kret@ddpm.nl
 Dirry Leidekker-Endeveld

Dirry Leidekker-Endeveld

Facilitair medewerkster DDFM

dirry@ddpm.nl
Enrico van de Voorde

Enrico van de Voorde

Senior projectmanager

enrico@ddpm.nl
Houw Liem

Houw Liem

Bouwkundig tekenaar

houw@ddpm.nl
Jenny Storm

Jenny Storm

1e Tekenaar

jenny@ddpm.nl
John van den Boomen

John van den Boomen

Projectmanager

john@ddpm.nl

(+31)6 53 55 74 59

Jos Wulms

Jos Wulms

Teammanager

jos@ddpm.nl

(+31)6 10 77 57 58

Kees Rotteveel

Kees Rotteveel

Projectmanager

kees@ddpm.nl

(+31)6 30 20 63 02

Koen Martens

Koen Martens

Werkvoorbereider

koen@ddpm.nl
Lex Burggraaff

Lex Burggraaff

Senior projectmanager

lex@ddpm.nl

(+31)6 53 96 30 49

Lotte Heijmans

Lotte Heijmans

Projectmanager

lotte@ddpm.nl

(+31) 6 10 07 77 57

Mark de Bus

Mark de Bus

Projectmanager

mark@ddpm.nl

(+31)6 57 33 59 74

Matthew Roverts

Matthew Roverts

Tekenaar

matthew@ddpm.nl
Michel van Kippersluis

Michel van Kippersluis

Projectmanager

michel@ddpm.nl

(+31)6 30 39 22 19

Miranda Helmond

Miranda Helmond

Officemanager, financiële administratie

miranda@ddpm.nl
Miriam Zwinkels

Miriam Zwinkels

Facilitair medewerkster DDFM

miriam@ddpm.nl
Niels Notten

Niels Notten

Projectmanager

niels@ddpm.nl

(+31)6 30 20 65 56

Remo Bouwman

Remo Bouwman

Teammanager

remo@ddpm.nl

(+31)6 30 82 73 34

Rishi Sagoeni

Rishi Sagoeni

Werkvoorbereider/ ass. projectmanager

rishi@ddpm.nl
Sandra Rietveld

Sandra Rietveld

Junior interieur architect/ tekenaar

sandra@ddpm.nl
Siri Songsri

Siri Songsri

Tekenaar

siri@ddpm.nl
Valdeta Deari-Bajrami

Valdeta Deari-Bajrami

Teammanager tekenkamer

valdeta@ddpm.nl
Vincent Rutenfrans

Vincent Rutenfrans

Projectmanager

vincent@ddpm.nl

(+31)6 13 08 11 89