Teamleden

Jim den Dekker

Jim den Dekker

Aandeelhouder

Oprichter (DGA)

jim@ddpm.nl

(+31)6 22 90 96 41

Stef Zonneveld

Stef Zonneveld

Aandeelhouder

Team coördinator

stef@ddpm.nl

(+31)6 53 53 05 80

Bart Verhoeven

Bart Verhoeven

Teammanager

bart@ddpm.nl

(+31)6 30 46 17 76

Jos Wulms

Jos Wulms

Teammanager

jos@ddpm.nl

(+31)6 10 77 57 58

Remo Bouwman

Remo Bouwman

Teammanager

remo@ddpm.nl

(+31)6 30 82 73 34

Valdeta Deari-Bajrami

Valdeta Deari-Bajrami

Teammanager tekenkamer

valdeta@ddpm.nl

(+31)6 30 82 78 09

Miriam Zwinkels

Miriam Zwinkels

Teammanager DDFM

miriam@ddpm.nl
Charmaine Bakri

Charmaine Bakri

Facilitair medewerkster DDFM

charmaine@ddfm.nl
 Dirry Leidekker-Endeveld

Dirry Leidekker-Endeveld

Facilitair medewerkster DDFM

dirry@ddpm.nl
Michel Wijers

Michel Wijers

Commercieel-& Acquisitiemanager

michel.wijers@ddpm.nl

(+31)6 20 07 46 39

Danielle Wubben

Danielle Wubben

Administratief medewerkster personeelszaken

danielle@ddpm.nl
Miranda Helmond

Miranda Helmond

Administratief medewerkster financiën

miranda@ddpm.nl
Dennis Klerks

Dennis Klerks

Projectmanager

dennis@ddpm.nl

(+31)6 83 44 13 00

Edwin Goorman

Edwin Goorman

Projectmanager

edwin@ddpm.nl

(+31)6 82 89 74 18

John van den Boomen

John van den Boomen

Projectmanager

john@ddpm.nl

(+31)6 53 55 74 59

Kees Rotteveel

Kees Rotteveel

Projectmanager

kees@ddpm.nl

(+31)6 30 20 63 02

Koen Martens

Koen Martens

Werkvoorbereider

koen@ddpm.nl

(+31)6 57 31 34 36

Mark de Bus

Mark de Bus

Projectmanager

mark@ddpm.nl

(+31)6 57 33 59 74

Michel van Kippersluis

Michel van Kippersluis

Projectmanager

michel@ddpm.nl

(+31)6 30 39 22 19

Niels Notten

Niels Notten

Projectmanager

niels@ddpm.nl

(+31)6 30 20 65 56

Rishi Sagoeni

Rishi Sagoeni

Projectmanager

rishi@ddpm.nl

(+31)6 82 90 82 86

Vincent Rutenfrans

Vincent Rutenfrans

Projectmanager

vincent@ddpm.nl

(+31)6 13 08 11 89

Bart Plomp

Bart Plomp

Tekenaar

bart.plomp@ddpm.nl
Daan van Schie

Daan van Schie

Tekenaar

daan@ddpm.nl
Jenny Storm

Jenny Storm

Tekenaar

jenny@ddpm.nl
Judit Zomer

Judit Zomer

Tekenaar

judit@ddpm.nl
Matthew Roverts

Matthew Roverts

Tekenaar

matthew@ddpm.nl
Rand Munajjed

Rand Munajjed

Tekenaar

rand@ddpm.nl
Siri Songsri

Siri Songsri

Tekenaar

siri@ddpm.nl
Tri Mardiati

Tri Mardiati

Tekenaar

tri@ddpm.nl